נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

header

אופטומטריסטים מומחים

בדיקת עיניים אצל אופטומטריסט או רופא עיניים, זה עניין שגרתי וכן בדיקות אלה הן מומלצות בקרב ילדים ומבוגרים כאחד. מבוגרים מגיל 40, חייבים לעבור בדיקה, אחת לשנתיים ואילו אנשים מגיל 50, יעברו את הבדיקה בכל שנה. על מנת למנוע התפתחות של מחלות הקשורות לתחום הראייה, יש לפנות אל אופטומטריסטים מומחים, אשר יבצעו את הבדיקה ויקבעו גם לגבי סוג משקפיים או עדשות מגע. גם הבדיקות של עיוורון צבעים, מתבצעות בקרב האופטומטריסטים במיוחד בקרב ילדים שמגלים סימנים שכדאי לבדוק.

גם בדיקות, בדבר עין עצלה בקרב ילדים, הן שגרתיות ויש להעניק ייעוץ והכוונה להורים לטיפול נכון שיאמץ את העין העצלה. על הילדים להסתגל בגיל 6 כבר למסגרת הלימודים החדשה ולכן, רופאי עיניים רבים, ממליצים על בדיקה, אצל אופטומטריסטים מומחים, אשר יגלו, אם יש צורך במשקפיים או שהראייה של הילד תקינה.

קשיים בראייה בגיל 40

רוב הקשיים בראייה, בקרב מבוגרים, מתחילים בגיל 40. הבדיקות הללו חיוניות לנוחות בעבודה, קריאה וראייה באופן כללי, כאשר מדובר על משקפיים להרכבה באופן קבוע. הבדיקות האופטיות, אינן פולשניות או כואבות ויש לבצען על פי גילאים, כלומר להתאים לפי גיל את רמת הבדיקה. אי טיפול נכון או הרכבת משקפיים מתאימות, עשויה להיות כרוכה במאמץ של העיניים, כאבי ראש כמו מיגרנות והחמרת המצב. ישנם אנשים שבגלל המראה של משקפי הראיה, יתורגלו בהרכבת עדשות מגע שהן בעצם אלה שמחליפות את משקפי הראייה הקבועות ונחשבות ליותר אסתטיות.

התאמת עדשות מגע

כאמור, עדשות המגע, מספקות מענה אסטטי עבור ראייה. יש להתאים את העדשות בצורה המושלמת ביותר, על פי מבנה העין. הבדיקות המבוצעות בקרב האופטומטריסטים המקצועיים, יכללו את סוג ליקוי הראייה, כלומר קוצר ראייה, רוחק ראייה ועוד. יש לציין, כי עדשות מגע, עשויות לשנות את מבנה העין. יש כאלה העושים שימוש בעדשות המגע, רק בזמן אירועים או מסיבות ושאר השעות שהם נמצאים בעבודה, הם מרכיבים משקפי ראייה. יש עדשות מגע רכות ויש קשות, הכל על פי הנוחות של המטופלים וההתאמה המדויקת, באמצעות המכשור המשוכלל של האופטומטריסטים.

אופטומטריסטים מורשים

מכל האיברים בגוף, שמירה על בריאות העיניים היא אחת מהחשובות ביותר, וזאת מפני שהראיה היא כל כך בסיסית עד שאנו כמעט ולא שמים לכך לב. הראיה הכרחית למעשה לביצוע כל פעולה שהיא במהלך היומיום, באופן אינטואיטיבי ואפילו אוטומטי, ובלעדיה קשה ללמוד מחדש כיד להתנהל במרחב באופנים שונים - כך שלמעשה אנו לא יכולים להרשות לעצמנו להתפשר בכך.

איך תדעו לזהות מכון אופטיקה טוב?

אופטומטריסט טוב הוא כזה שיודע לאבחן במדויק את הבעיה, ללוות תהליכים ולצפות תרחישים עתידיים. אם גם אתם, כמו רוב האוכלוסיה, אינכם יודעים לזהות את הקריטריונים הללו מפני שאין לכם את הידע המקצועי הדרוש, תוכלו לבדוק זאת על פי מספר קריטריונים: ראשית, בהרבה מאד מקרים ניתנת האפשרות לדרג ולתת חוות דעת המבוססת על חווית היכרות ושימוש במכונים, חנויות וגופים שונים, ומלבד זאת ניתן גם לערוך את הבדיקה באופן עצמאי: כאשר אתם ניגשים למכון אופטיקה בפעם הראשונה, שימו לב שאתם שואלים את כל השאלות הרלוונטיות וההכרחיות להמשך קיומו של תהליך איכותי ומדויק: חשיפה למגוון האפשרויות והטיפולים (ובמגוון מחירים), הפגנת ידע מעמיק ורציני בתחום הנשאל ועוד,  ולאחר מכן במהלך הפגישות הבאות בדקו האם אכן מולאו במלואן כל הדרישות שלכם, והאם איש המקצוע העומד מולכם יודע לזהות תהליכים חדשות והוא מקפיד לעקוב על המצב הקיים.

ציוד לאופטומטריסטים

חברת תשר געש, מספקת ציוד לאופטומטריסטים. מדובר על מוצרים באיכות גבוהה ביותר וכן, שירות אמין ויעיל. כל המוצרים של חברת תשר געש, מלווים בהדרכה ועם תמיכה טכנית מלאה. אופטומטריסטים מקצועיים מכירים את האיכות של החברה, אשר קיימת כבר משנת 1977 ומייצגת את החברות הידועות בעולם. אולם התצוגה, נמצא בחוצות געש, כאשר החברה עצמה נמצאת בקיבוץ געש.

 האופטומטריסטים של חברת תשר געש

חברת תשר געש, הממוקמת בקיבוץ געש שבמרכז הארץ, מחזיקה בצוות אופטומטריסטים איכותיים, מהמובחרים ביותר שקיימים היום בישראל - המתמחה במקרים ספציפיים של לקות ראיה במצבים מתחילים ומתקדמים. אנו גאים להוות פתרון ראוי ומקצועי עבור אלפי לקוחותינו מזה כארבעה עשורים, ושמנו מוכר במיוחד בזכות המכון המפורסם שלנו וצוות המומחים בראיה ירודה כמו כן במכון תוכלו ליהנות מאבחון מלא ומקיף של בעיית הראיה הספציפית שלכם, להתייעץ עם מומחים לריאה לקויה ובאופן כללי לשאול את כל השאלות שתמיד רציתם לשאול. מלבד המכון המקצועי, אנו מציעים לרווחת לקוחותינו ציוד מגוון ומתקדם להתנהלות יומיומית העומד למכירה, החל ממגדלות בסוגים שונים ועד לציוד מתקדם וחדשני להדפסת תבליטים, הגדלה דיגיטלית, הקראת טקסט ועוד ועוד. כך, אם אתם סובלים מפגם בראיה, או שיש לכם חשד לאחד כזה, אתם מוזמנים לפנות אלינו והמומחים שלנו כבר ימצאו עבורכם את המענה הנכון והטוב ביותר. אלפי לקוחות אינם טועים, כבר ארבעה עשורים ברציפות - הצטרפו להצלחה והבטיחו לעצמכם שמירה מרבית על העיניים והראיה.