נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

header

אופטומטריסט מורשה משרד הבריאות

כל אדם, אשר בריאותו חשובה לו, יכול להעיד, כי אחד מתחומי הבריאות החשובים הם העיניים. תמיד כדאי להיות עם האצבע על הדופק ולוודא כי בריאותכם תקינה. העיניים הם אחד האיברים החשובים ביותר, שכן באמצעותם ניתן לנהל אורח חיים תקין, כגון: קריאה, צפייה בטלוויזיה ועבודה מול מחשב. כאשר מבצעים בדיקות עיניים, מומלץ תמיד לבצע אותן אצל אופטומטריסט מורשה משרד הבריאות, כך שתהיו בטוחים כי נבדקתם ע"י מישהו מקצועי. תמיד כדאי לדעת, כי יש לכם אופטומטריסט קבוע, אשר תוכלו לסמוך עליו בכל פנייה, גם לבדיקות שגרתיות.

ניתן לבדוק עיוורון צבעים אצל אנשים שיש חשד כי הם עיוורי צבעים. בנהיגה או בלימודים, פרט זה הינו חשוב ויש לשלול או לאשר כי ישנו עיוורון צבעים באמצעות בדיקות ראייה המתבצעות אצל מי שהוא מורשה לחכך, כמו אופטומטריסט מורשה משרד הבריאות. לפעמים מתגלות בעיות בראייה אצל אנשים שונים שיש להם מחלות או שאפילו לא יודעים על קיומן.

מודעות רבה יותר תסייע לבריאות עיניכם

העובדות מצביעות על כך, שרק 20% מהאוכלוסייה, נבדקת על בסיס קבוע אצל אופטומטריסטים ורופאי עיניים. יש מבוגרים וילדים שמסתובבים עם בעיות ראייה ואינם מטפלים בהן. מחלות כגון גלוקומה, ומחלות עיניים שונות, כגון דלקות חמורות, עשויות לפגוע באופן משמעותי בראייה. בדיקות שלא תתבצענה בזמן, עשויות לגרום להחמרה באיכות הראייה, כאבי ראש וקשיים בפעילות יום יומית בשגרה, גון עבודה, קריאה, צפייה בטלוויזיה, קשיים בראות בזמן נהיגה ועוד.

העניין הוא שמלבד מי שמוציא רישיון נהיגה, או מי שצריך לחדש את רישיון הנהיגה, אינו מחויב לעבור בדיקת עיניים או שאינו מייחס להן חשיבות. ניתן באמצעות בדיקת עיניים שגרתיות, לאבחן מחלות עיניים שונות, כאשר הן נמצאות בשלב הראשוני. לפני הרכבת משקפיים או שיפור הראייה עקב הגדלת מספרי העדשות, יש לבצע בדיקה בשביל לגלות זאת.

ציוד לאופטומטריסט מורשה משרד הבריאות

חברות שונות המשווקות ציוד רפואי, מספקות גם ציוד עבור אופטומטריסטים מורשים ואחת מהחברות הללו היא תשר געש, הנחשבת לחברה הידועה ביותר בקרב ספקי הציוד האופטי- רפואי. לחברה יש גם עזרים שונים עבור כבדי ראייה, אשר באמצעותם ניתן להקל על אנשים אלה ולשפר עבורם את איכות החיים. אולם התצוגה של חברת תשר געש, נמצע במתחם חוצות שפיים והחברה כבר קיימת משנת 1977, כאשר היא מייצגת חברות גדולות וידועות בעולם של מיטב היצרנים בתחום הציוד הרפואי. בחברה ישנו צוו מקצועי, המסייע גם לציבור האופטומטריסטים, האופטיקאים, רופאי השיניים ועוד רופאים בתחומים השונים, לבחור את הציוד האופטי האיכותי על פי תחום הרפואה. גם ציוד עזר הכולל מקלדות לכבדי ראיה עם מחשבים ומדפסות לעיוורים וכבדי ראייה ניתן למצוא באולם התצוגה של החברה. ישנה תמיכה וליווי וכן שירות עבור כ המוצרים הנרכשים בחברת תשר געש.