נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

header

טלפון לכבדי ראיה

אפילו בפעולות יומיומיות שהדגש המושם בהן הוא על חוש אחר, כמו שמיעה ודיבור בטלפון למשל, אנו נצרכים להשתמש גם בעינינו מבלי לשים לכך בכלל לב, כך שהמכשירים הקיימים לביצוע שיחות מרחוק פשוט אינם מספיקים.

יש דבר כזה טלפון לכבדי ראיה

אם פעם כאשר היינו מדברים על טלפון לכבדי ראייה היינו מסתפקים בלחצנים גדולים עם סימון ברור וקל למרכז המקלדת, הרי שהיום כבר מדובר בעולם אחר לגמרי, היות ועולם הטלפונים הניידים רק הולך ומשתכלל, ואנו נזקקים למכשיר הקטן הזה בכל רגע ורגע בשגרת היומיום שלנו (ואפילו גם בחופשות). מדובר למעשה במחשב קטן, שדרכו נעשות כל הפעולות החשובות שלנו באינטרנט, ולא רק: החל מהשגת מידע שימושי אודות תחבורה ושירותים, ועד לשיחה עם חברים ומשפחה ברשתות החברתיות - וכל זה דרך רכישת מוצרים ושירותים שונים ומגוונים. לכל אלה ישנו הכרח לתת מענה גם עבור אנשים עיוורים וכבדי ראיה, באופן שייתן להם את הפתרון המקיף, הראוי וכמובן הנוח ביותר בכל הנוגע לטלפונים ניידים ולשימוש בהם.

להמשיך בשגרת היומיום, בכל גיל ובכל מצב

אין כל סיבה שאדם לקוי ראיה או עיוור יחוש שהוא נמצא מאחור, רק בשל אי התאמתה של הטכנולוגיה לצרכים שלו. בעזרת הטלפון הייעודי שלנו לכבדי ראיה ניתן בקלות לגלוש באינטרנט, לבצע שיחות יוצאות ונכנסות באופן פשוט, וכמובן להוריד אפליקציות לפי העדפה אישית ולהמשיך להתנהל בשגרת היומיום בתפקוד מלא ומכבד. כך, לא משנה באיזה גיל, תמיד אפשר להיחשף לשינוי ולגלות עולם שלם של אפשרויות, באופן נוח ושימושי, שללא ספק מהווה קפיצה באיכות החיים עבור על אחד ואחת.

המוצרים של תשר געש

אנו בחברת תשר געש גאים להציע לקהל לקוחותינו אינספור מוצרים ועזרים לעיוורים ובעלי לקויות ראיה, ההופכים את שגרת יומם לנעימה ונינוחה - בדיוק כמו שמגיע להם. מלבד מכשירים דיגיטליים כמו טלפון לכבדי ראייה, מחשבים, מצלמות במעגל סגור, מקלדת לכבדי ראיה ועוד, תוכלו למצוא אצלנו גם ציוד עזר המסייע בקריאה והתמצאות כמו טלסקופים, מגדלות וכמובן משקפים ייעודיות. כל המוצרים שאנו מייצרים במפעלנו עוברות בדיקה קפדנית העומדת בכל תווי התקן המחמירים ביותר, ואנו גאים להיות החברה המובילה בישראל לפתרונות יעילים ואיכותיים עבור עיוורים וכבדי ראיה.