נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

תוכנה קוראת מסך קוברה

קוברה היא הרבה יותר מקורא מסך. הינה מערכת כוללנית המתאפיינת במהירות, בבהירות וביעילות.  תוכנת קוברה מאפשרת למשתמש המחשב  העיוור או לקוי הראייה נגישות למידע המופיע על מסך המחשב בשלושה ערוצים מקבילים ונפרדים: ברייל, דיבור והגדלה. באופן זה תוכנת קוברה מאפשרת למשתמש  לבחור בין מגוון רחב של אפשרויות העומדות לרשותו: שימוש בפלט ברייל בלבד, שימוש בפלט הדיבור בלבד, שימוש בהגדלה בלבד,  שימוש בשילוב בין פלט  ברייל ודיבור,  שילוב בין פלט ברייל והגדלה, שימוש  בשילוב בין פלט הדיבור והגדלה או שילוב בין כל שלושת הערוצים. באופן זה תוכנת קוברה מאפשרת למשתמש המחשב העיוור או לקוי הראייה שליטה מלאה בכל רכיבי מערכת ההפעלה חלונות תוך שהיא מספקת למשתמש סביבת עבודהאופטימלית המתאפיינת בנוחות,גמישות ויעילות מירבית.

קוברה: פיתרון מושלם לברייליסט אמיתי

תוכנת קוברה מהווה פיתרון מושלם לברייליסט אמיתי. קוברה תומכת במגוון רחב מאד של צגי ברייל. קוברה הינא תוכנה קוראת מסך היחידה התומכת בעבודה עם שני צגי ברייל במקביל.  קוברה הינה תוכנה קוראת מסך היחידה המאפשרת הקלדת טקסט באמצעות מקלדת ברייל במגוון רחב של שפות כגון אנגלית, עברית, ערבית ורוסית. באופן זה היא מאפשרת להשתמש לכתוב ולערוך טקסט במהירות וביעילות מבלי להזיז ידיים מהצג.

תמיכה בעבודה עם טקסט המופיע בתמונה

קוברה הינה תוכנה קוראת מסך היחידה בשוק הישראלי הכוללת מנגנון פענוח מובנה  של טקסט המופיע בתמונה גם בעברית.

תמיכה במגוון רחב של תוכנות חיוניות ופופולריות

קוברה מספקת תמיכה טובה מאד בישומי Microsoft office.
כמו כן היא תומכת בדפדפני האינטרנט המובילים: internet explorer ו- Mozilla firefox.

קוברה תומכת במגוון רחב של תוכנות פופולריות ובינהן:

תוכנות לניהול תקשורת בין אישית סינכרונית ואסינכרונית כגון skype, תוכנות הדואר האלקטרוני windows live mail ו-mozilla thunderbird.

נגני המדיה ההפופולריים:

Windows Media Player ,Winamp ,VLC ,Media Player Classic ,Real Player Itunes.

תוכנות לעריכת מוסיקה כגון:

Goldwave ,Soundfor Adoba Audition ותוכנות רבות נוספות.

קוברה: מקצועיות, יעילות ופשטות בשימוש

על אף היותה של קוברה תוכנה קוראת מסך מקצועית המספקת מגוון רחב של אפשרויות ותכונות היא מתאפיינת בממשק פשוט,נוח, אלגנטי וידידותי למשתמש. קוברה מגיעה עם ממשק רב לשוני התומך במגוון רחב של שפות כך שמשתמש יכול בקלות לעבור ממשק בעברית לממשק באנגלית, ערבית או רוסית. באופן זה יכול המשתמש להתאים במהירות וביעילות את קוברה לסביבת מערכת ההפעלה בה הוא עובד.