הקטלוג שלנו
מכשירי הגדלה לקריאה
מערכות הקראה
תוכנות הגדלה למחשב
מגדלות SCHWEIZER
תוכנות קוראי מסך
ציוד ברייל
תוכנות וציוד עזר
לקויות למידה
לופות לרופאי שיניים
לופות למנתחים
מידע כללי
תמיכה לברייל וקול - Support
מאמרים
מן העיתונות
שאל את המומחה
מידע לכבדי ראייה ועיורים
הספקים שלנו
אופטיקה געש

 

 

אופטיקה געש

לאופטיקה געש מוניטין של 38 שנה בהתאמת משקפיים ועדשות מגע לציבור רחב ביותר של לקוחות, בהתאמת פתרונות אופטיים מיוחדים לאנשים הסובלים מראייה ירודה (משקפיים טלסקופיים, מיקרוסקופיים וכד') ובהספקת משקפיים טלסקופיים מיוחדים למנתחים ורופאי שיניים.

מהתחלה צנועה בשנת 1977 כאופטיקה מיוחדת לכבדי ראייה גדל והתפתח המכון לאופטיקה שלנו כך שהיום נותן שרות לציבור נאמן של לקוחות שדורשים מקצועיות בתחום כל כך חשוב ורגיש כמו הראייה. אופטיקה געש פועלת כאופטיקה רגילה לכל דבר, עם מבחר גדול מאוד של מסגרות אופנתיות של מיטב היצרנים , מבחר איכותי ביותר של עדשות לכל בעיות הראייה (עדשות מגע, עדשות מולטיפוקל וכד'), משקפי שמש ברמה אופטית גבוהה ובעיקר עם צוות אופטומטריסטים ואופטיקאים מנוסים אשר נותן מענה לכל בעיה. ציון מיוחד יש לתת לילדים שמחייבים ידע מיוחד ומבחר של מסגרות שמתאימות לצרכים שלהם.

המייחד את אופטיקה געש הוא המכון לשיקום ראייה ירודה, מוסד בעל מוניטין בארץ ובעולם כאחד המרכזים המקצועיים והעדכנים ביותר בתחום של פתרונות לאנשים שסובלים מבעיות של ראייה ירודה. צוות עשיר ידע וניסיון יחד עם מבחר גדול מאוד של אמצעים -אופטיים ואלקטרוניים- מבטיח אבחון מעמיק של כל בעיה ומציאת הפתרונות האופטימאליים לכל מי שסובל מבעיה זאת.

     הבדיקה ע"פ תיאום מראש בטלפון 09-9529376  

אופטיקה געש
רואים את ההבדל!

 

 


המכון לשיקום
ראייה ירודה

 

 

 

 

 בניית אתריםבניית אתרים 

תשר געש 09-9529366   *   אופטיקה געש 09-9529376