פתרונות לראייה ירודה

פתרונות לראייה ירודה

לתשר אופטיקה געש מחלקות אופטיקה ואלקטרוניקה המתמחות בפתרונות לראיה ירודה ועיוורון. צוות המומחים שלנו מורכב מאופטומטריסטים, אופטיקאים, אנשי חומרה ותוכנה, בעלי ידע וניסיון מצטברים של עשרות שנים. אנו מעניקים ללקוחותינו את הטיפול המקצועי הטוב ביותר. באתר תוכלו להתרשם ממגוון הפתרונות שלנו. מרבית המוצרים מחייבים התאמה אישית ולכן אנחנו ממליצים לתאם מועד הגעה לאבחון והתאמת פתרון אישי.

מומחים בראיה ירודה - למה זה בעצם כל כך חשוב?

מי שזקוק למשקפים יודע, שהעיסוק המתמיד באיכות הראיה, כמו גם הדאגה לשלומן של העיניים בכל רגע נתון – אינם נותנים מנוח. אך עבור מי שסובל מראיה ירודה במיוחד, שאלה זו מקבלת חשיבות גדולה הרבה יותר, מאחר ומדובר הרבה מאד פעמים במקרים קריטיים שיש באפשרותם להשפיע על אורח החיים בצורה קיצונית במיוחד.
במיוחד לשם מצבים כמו אלה, ישנו צורך ואפילו הכרח בהליכה למכוני אופטומטריה מקצועיים, המתמחים במקרה הספציפי.

הרבה אנשים נוטים בטעות לחשוב שכל מכון אופטיקה הוא הפתרון הטוב ביותר עבור כל המקרים והמצבים, מכיוון שבלימודי האופטומטריה ובמהלך ההכשרה המעשית יש דרישה להכיר את כל הפגמים, המחלות והסיבוכים. כל זה נכון כמובן, אך באופן לא מפתיע החומר הדרוש להתמחות ספציפית בנושאי ראיה ירודה הוא רחב מאד, ולמעשה מתחדש כל העת במחקרים ופיתוחים שונים. לשם כך, אם אתם סובלים מראיה ירודה (ליקויי ראיה ואפילו קרבה למצב של עיוורון), חשוב מאד להקפיד על קבלת שירות לא מתפשר בכל הקשור למציאת פתרונות אופטיים ואלקטרוניים להמשך התנהלות תקינה בחיי היומיום. רק מומחים בראיה ירודה יכולים למצוא ולאבחן את הבעיה הספציפית שלכם במדויק, באופן שהם יידעו להגיד ולייעץ לגבי המשך הטיפול והדרכים הנכונות והטובות ביותר לשמור על המצב הקיים לאורך זמן.

המוצרים הכי נצפים בקטגוריית פתרונות לראייה ירודה

אין בעולם כולו חברה המתמחה כמונו בכל מגוון הפתרונות הנ"ל, ועל כך גאוותנו.

לתשר אופטיקה געש מוניטין רב גם ברחבי העולם. בעזרת הציוד המשוכלל והמעודכן ניתן לאתר את הפתרון האופטימאלי ללקוח ולהתאים לכל אחת ואחד את הפתרון הטוב ביותר עבורו.

מקס פופר .O.D, אשר הקים את המכון לפני יותר מארבעים שנה, העביר את מורשתו לתלמידיו והם אשר מבצעים את הבדיקות המיוחדות הנדרשות.

מכיוון שהחברה מעניקה גם פתרונות הגדלה אלקטרוניים באותו המתחם, ביכולתנו להציע את כל האביזרים והשכלולים העדכניים ביותר לכבדי הראיה וגם לעיוורים.

חסכו לעצמכם דאגות מיותרות

הפתרונות שניתן להציע לאחר הבדיקה המקיפה, משקפיים מיוחדים המותאמים באופן אישי. התאמת טלסקופים או מיקרוסקופים מיוחדים, מגדלות יד/שולחן/כיס וטמ”סים (טלוויזיות במעגל סגור) מסוגים וגדלים שונים.

מלבד המקצוענות, ההיצע, השרות  וההקשבה המרבית,  צוות תשר-אופטיקה געש יידע גם ללוות אתכם לכל אורך התהליך, והכל בדרך נעימה ומכבדת.

טיפול בראיה ירודה בחברת תשר אופטיקה געש

אם גם אתם (או הקרובים אליכם) סובלים מליקוי ראיה, תוכלו לפנות למומחים לראיה ירודה שלנו בחברת תשר-אופטיקה געש, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.
החברה מעמידה לרשות קהל לקוחותיה את האופטומטריסטים המומחים בישראל, במכון מקצועי המוכר בארץ ובעולם לטיפול ספציפי בראיה ירודה.
מלבד זאת, תוכלו להתרשם מהמגוון הרחב העומד לרשותכם של ציוד ועזרים לעיוורים וללקוי ראיה, ולבחור את מה שמתאים לכם למגוון שימושים ועל פי שלל טכניקות והשיטות החדישות ביותר בשוק.

המוצרים הכי נצפים באתר

הצוות שלנו

הצוות שלנו זמין כדי לספק את השירות המקצועי והמהיר ביותר.

אצלנו תמצא צוות מומחים מהטובים ביותר בתחומם, עתירי ניסיון במתן פתרונות לכבדי ראיה, עיוורים ופתרונות אופטיים שונים. הגישה המקצועית היא שמנחה אותנו, אנחנו נלווה אתכם שלב אחר שלב, על מנת למצוא פתרון שיותאם במיוחד עבורכם.

לקוחות מספרים