מגדלות יד (Hand Magnifier) – כשהמגדלת מונחת על הדף היא אינה מגדילה, יש להרחיקה מהדף עד לקבלת ההגדלה הרצויה. ככל שנרחיק את המגדלת יותר – נקבל הגדלה גדולה יותר, אך אם נרחיק יותר מדי (מעבר למרחק המוקד) נקבל דמות הפוכה. חשוב לזכור שכדי לקרוא עם מגדלת ידנית צריך יד יציבה.
כולל תאורה, עדשה אספרית קלת משקל, צריכת חשמל נמוכה לחסכון בסוללות, נרתיק נשיאה ממיקרופיבר להגנה וניקיון העדשה.

מגדלת, או בשמה המוכר יותר זכוכית מגדלת, משמשת ככלי עזר שימושי מאד הן עבור כבדי ראיה והן עבור אנשים שעוסקים במלאכות זעירות וזקוקים למשקפים בדרך כלל (במיוחד לראיה מקרוב). מדובר בכלי המאפשר לבצע שלל פעולות באופן קל ונוח, והכי חשוב – מבלי לאמץ את העיניים ולסכן את בריאותן. מבין סוגי המגדלות השונים ניתן למצוא שלל שימושים, טכניקות ואפשרויות נשיאה מגוונות, כאשר אחת המגדלות הנוחות והנפוצות ביותר לשימוש היא מגדלת היד. מגדלות יד נקראות בשם זה מכיוון שהן קלות לנשיאה וניתנות לשימוש בכל הקשר שהוא – בין אם בבית, בחוץ או בכל שימוש אחר, שגרתי או מיוחד.

כבדי ראיה

עבור אנשים כבדי ראיה, מגדלות אלו מהוות הצלה של ממש ואפשרות מכובדת וראויה להתנהל באופן עצמאי ומלא במהלך שגרת היומיום שלהם. בעוד שהרבה מידע ותמונות המצויים במרחק רב אינם נגישים להם, הפריטים הקרובים – ובכלל זה חפצים שונים וכמובן גם אותיות – הם נגישים, מובנים וברורים בעזרת המגדלת. זהו כלי קטן ופשוט, המהווה למעשה את השינוי העצום שבין מוגבלות לשילוב בריא ונכון בחברה, ובסדר היום המאפיין אותה. עבור כבדי ראיה וגם עבור אנשים שמרכיבים משקפים, מדובר בכלי כל כך חשוב והכרחי, עד שהוא הרבה פעמים נחשב לסוג של “איבר” בגוף, שפשוט אי אפשר להתחיל את היום בלעדיו.

מגדלות יד לבעלי מלאכה

עבור אנשים שעוסקים במלאכות זעירות – כמו למשל תפירה, צורפות, ציור ועוד – מגדלות לא רק נחשבות לנוחות לשימוש, אלא הן גם שומרות על בריאות העיניים לאורך זמן. הרי היום כולם כבר יודעים שהמאמץ המושקע בהתמקדות יתר ובניסיונות העיקשים “לאלץ” את העין להתבונן בפריט כלשהו מקרוב גם כאשר היא צריכה דוקא להיות “רפויה”, הם אחד הגורמים המזיקים ביותר לבריאותה, ולכן יש להישמר ולנסות להימנע מביצוע פעולות כאלה עד כמה שניתן. זו הסיבה לכך שעבור בעלי מלאכה מגדלת משמשת כפתרון חשוב כל כך, ולמעשה זהו פריט חובה אצל כל בעל ובעלת מלאכה – צעירים כמבוגרים, ואפילו ללא קשר הכרחי לקיומו של צורך במשקפים (שכן מדובר מעל לכל בפעולת מנע, השומרת מפני נזקים אפשריים בעתיד).

תנו למקצוענים לתפור לכם פתרון

מומחי הייעוץ והאופטיקה של חברת תשר געש עומדים לרשותכם בכל שאלה, והם ישמחו להתאים לכם את החבילה המושלמת שתספק מענה מקיף וכולל לכל בעיות הראיה, ואפילו למקרים של עיוורון. בין שלל מוצרינו תמצאו מגדלות שולחן ומגדלות מסוגים רבים נוספים, וכן כלי עזר יעילים ומתקדמים כמו תוכנת קורא מסך לעיוור וציוד ברייל, מדפסות, תוכנות ייעודיות ועוד.

הצוות שלנו

הצוות שלנו זמין כדי לספק את השירות המקצועי והמהיר ביותר.

אצלנו תמצא צוות מומחים מהטובים ביותר בתחומם, עתירי ניסיון במתן פתרונות לכבדי ראיה, עיוורים ופתרונות אופטיים שונים. הגישה המקצועית היא שמנחה אותנו, אנחנו נלווה אתכם שלב אחר שלב, על מנת למצוא פתרון שיותאם במיוחד עבורכם.

לקוחות מספרים