מגדלות כיס

מגדלות כיס

הפיתוח הקיים היום בעולם הפתרונות ללקויי וכבדי ראיה, בארץ ובעולם, הוא ללא ספק הטוב ביותר שידעה האנושות אי פעם. אך עם זאת, משום מה עדיין מקובל לראות את ציבור העיוורים וכבדי הראיה ככאלה המוצאים לעצמם פתרונות רק במרחב הביתי או בעבודה, ואילו כאשר הם עוזבים את “אזור הנוחות” שלהם הם לכאורה נעשים תלותיים ונכים במאה אחוז.

אך האמת היא שפתרונות הראיה הקיימים לאנשים הסובלים מקשיי ראיה לא פוסחים גם על המרחב הציבורי, כך שאנשים עם לקות יכולים היום ליהנות מנגישות רבה יותר מאי פעם של הסובב אותם, זאת באמצעות כמה אלמנטים פשוטים ומתקדמים, הניתנים לנשיאה בכל מקום ובכל מצב.

מגדלות כיס כמו משקפים, רק קצת אחרת

ממש כשם שניתן למצוא היום בכל חנות או רשת מקצועית לציוד אופטיקה משקפים מיוחדות המותאמות למצבים שונים, כך גם כבדי ראיה יכולים ליהנות מהעולם שסביבם בזכות מגדלות כיס. לצורך כך יש להסביר ראשית מהן מגדלות, ולאחר מכן להבין מדוע הפתרון הזה נחשב למהפכני כל כך בעולם הציוד המשלים ללקויי ראיה. המגדלות הן למעשה זכוכית מגדלת לכל דבר, והן מורכבות משלל חומרים ומגוון טכניקות – בהתאם לשימושים ולהעדפותיהם האישיות של המשתמשים בהן. במקרה הספציפי של מגדלות כיס, מדובר למעשה בסוג אחד ספציפי של עדשות, העושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות של עיבוד מדויק, ושילוב חומרי גלם נדירים לשם יצירת הזווית המדויקת ו”תיקון” נכון של העיוות הקיים. לעדשות מסוג זה קוראים עדשות אספריות, ועד לא מזמן הן יצאו מפס הייצור רק בתצורה כבדה מאד ומסורבלת לנשיאה, כך שאנשים עם לקות ראיה היו סובלים באופן יומיומי מנכות ותלות כאשר הם התנהלו במרחב הציבורי.

החידושים של היום

בזכות טכנולוגיות מפותחות שהגיעו אלינו מטובי המפעלים התעשייתיים בחו”ל, ניתן לייצר היום עדשות אספריות שאינן כבדות לנשיאה, ובאופן כזה יכול כל לקוי ראיה להתנהל ביתר קלות ובנינוחות רבה מאי פעם במקומות חדשים, בהם כבדי ראיה לא היו מורגלים להתנייד בעבר. זהו פתרון המהווה מהפכה של ממש, מאחר והוא מאפשר למשתמשים בו להיפגש עם העולם באופן כמעט בלתי מתווך, וכעת הם יכולים ליהנות מסביבה שנגישה וברורה להם יותר מאי פעם. אם גם אתם מעוניינים במציאת פתרונות ללקויי ראייה שלכם, צרו איתנו קשר ונשמח למצוא לכם את המענה ההולם והאיכותי ביותר. מומחי הייעוץ שלנו יעמדו לרשותכם ויידעו להתאים לכם את כלי העזרים הדרושים לכם להתנהלות תקינה ונינוחה בכל מצב ואירוע בחייכם.

הצוות שלנו

הצוות שלנו זמין כדי לספק את השירות המקצועי והמהיר ביותר.

אצלנו תמצא צוות מומחים מהטובים ביותר בתחומם, עתירי ניסיון במתן פתרונות לכבדי ראיה, עיוורים ופתרונות אופטיים שונים. הגישה המקצועית היא שמנחה אותנו, אנחנו נלווה אתכם שלב אחר שלב, על מנת למצוא פתרון שיותאם במיוחד עבורכם.

לקוחות מספרים