מגדלות שולחן

מגדלות שולחן

מגדלות שולחן (Stand Magnifier) – מגדלות בעלות מתקן או רגלית שמונחת על הדף וכך פותר את הצורך לאחוז בהן באוויר. 

כולל תאורה חזקה בעלת עיצוב חדיש ונוח לשימוש, עדשה אספרית קלת משקל, מבנה ארגונומי מאפשר קריאה נוחה מבלי לאמץ את היד או את הזרוע
צריכת חשמל נמוכה לחסכון בסוללות, אפשרות של תוספת בסיס לקריאה נוח ויציב על השולחן במרחק קבוע מהטקסט, המגדלת מתחברת לבסיס בעזרת מגנטים, אפשרות להטיית הבסיס לנוחות הקריאה.

מגדלות שולחן הן כלי רב ערך שרבים יכולים לעשות בו שימוש – בין אם מדובר בצרכים יומיומיים עבור כבדי ראיה, ובין אם הן נדרשות לצורך ביצוע פעולות זעירות ועדינות כמו במקרים של בעלי מלאכה מסוימים, פיתוח תחביבים וכו’. כדי להבטיח עבודה מדויקת לא רק מבחינת סטאטיות וחוסר תזוזה, אלא כמובן גם מבחינת הפרופורציות, רבים בוחרים באפשרות של מגדלות שולחן. מדובר בכלי פשוט המשלב לפעמים טכניקות שונות, באפשרותו ניתן להגיע בקלות לרזולוציות שונות והכי חשוב קבועות.

איך עובדת המגדלת?

הטכניקה היא פשוטה, ולמען האמת די עתיקה: בזכות קימור שקיים בזכוכית או בפלסטיק, נוצר מעין עיוות אופטי, המאפשר לראות עצמים, סמלים ואותיות באופן גדול ובולט יותר מכפי שהם מופיעים במציאות. כך, המגדלת מצוינת למגוון רחב מאד של שימושים הן בתעשייה ובמסחר, והן בקרב אנשים שסובלים מלקות ראיה. היום יותר מאי פעם, ניתן ליהנות מהיתרונות החדשניים שיש בתחום, מאחר וחומרי הגלם איכותיים יותר, האפשרויות רחבות יותר וכמובן שניתן לשלב במגדלת גם תאורה, לחצנים שונים ואמצעים מגוונים המאפשרים אחיזה נוחה (או לחלופין נשיאה קלה).

מגדלות טובות לכולם

בין אם אתם סובלים מלקות ראיה, אתם עובדים בעבודות מיוחדות או שאתם אפילו סתם מרכיבים משקפים, הרבה אופטומטריסטים ואופטיקאים מורשים ממליצים לעבוד עם המגדלת (ובמקרה הספציפי מגדלת שולחן הוא פתרון אולטימטיבי) מכיוון שאימוץ העיניים נחשב בעולם הבריאות לפעולה מזיקה למדי, ה”מעייפת” את העין ומדרדרת את מצבה. לכן, אפילו אם אתם מבצעים בשגרת היומיום שלכם פעולות שנחשבות ל”רגילות” ולא מזיקות כמו קריאת טקסטים מודפסים, תפירה וכיוצא בזה – כדאי לכם לשקול את האפשרות של שילוב מגדלת שולחן בביתכם.

למה דווקא מגדלת לשולחן?

בעידן של היום, שולחן העבודה מהווה את אחת מזירות ההתרחשות החשובות והמרכזיות ביותר של אחוזים רבים והולכים מקרב האוכלוסיה – ולא רק בהקשרים של עבודה המוגדרת כעבודה ב”משרד”, אלא גם בשימושים פרטיים. בשל כך, יש חשיבות עליונה לכך שהמקום בו אתם יושבים יהיה נוח עד כמה שניתן, נעים ולא מאמץ יתר על המידה, בין אם אתם נמצאים בעבודה בחוץ, ובין אם אתם עובדים מהבית. מגדלות השולחן יכולות להופיע בכמה צורות שונות: באופן שמתאים לאחיזה ידנית, בצורה שמתיישבת על הטקסט כמו גשר – או לחלופים כמו “בועה”, ועוד. אם אינכם יודעים במה לבחור, אנשי הצוות המומחים של תשר געש ישמחו לתת לכם הכוונה ולהציע לכם את הפתרונות הטובים ביותר לסביבה הביתית, למשרד ולשלל שימושים נוספים בחיי היומיום.

הצוות שלנו

הצוות שלנו זמין כדי לספק את השירות המקצועי והמהיר ביותר.

אצלנו תמצא צוות מומחים מהטובים ביותר בתחומם, עתירי ניסיון במתן פתרונות לכבדי ראיה, עיוורים ופתרונות אופטיים שונים. הגישה המקצועית היא שמנחה אותנו, אנחנו נלווה אתכם שלב אחר שלב, על מנת למצוא פתרון שיותאם במיוחד עבורכם.

לקוחות מספרים