מומחים לראיה לקויה

אם אתם סובלים מקשיי ראיה, ומודאגים מכך שחנויות ורשתות האופטיקה המוכרות אינן יודעות לתת לכם את המענה המדויק עבור הבעיה המיוחדת שלכם, אתם מוזמנים לפנות למומחי הראיה שלנו בתשר געש, ולאחר סקירה מדוקדקת של מצבכם והתאמת הפתרונות הספציפיים לכם, תוכלו להיות רגועים ולדעת שאתם נמצאים בידיים הכי טובות שיש.

תשר געש מומחים בראיה ירודה

חברת תשר געש, הפועלת מזה ארבעים שנה במרכז הארץ, שמה לה למטרה להנגיש לציבור העיוורים וכבדי הראיה כמה שיותר פעולות במהלך היומיום – ובפרט קריאה וכתיבה, שימוש במחשבים ובמכשירים דיגיטליים ניידים, ביצוע פעולות יומיומיות פשוטות או פעולות מורכבות, והתנהלות כללית נינוחה ומותאמת במרחב האישי והציבורי.

אנו גאים להציע גם לכם מגוון רחב מאד של אפשרויות הנוגעות לא רק בציוד טכני העומד למכירה במרכז המכירות שלנו, אלא גם במכון המקצועי שאותו מפעילים המומחים לראיה ירודה, ובו חברים טובי האופטומטריסטים המומחים לאופטיקה בארץ. המכון נודע בישראל ובעולם בחדשנותו פורצת הדרך, ובמגוון הפתרונות האיכותיים והמתקדמים שהוא מעמיד לרשות הלקוחות.

כל מה שאתם צריכים לשמירה על העיניים

מומחים לראיה לקויה אינם עומדים לרשות הציבור בכל חנות או רשת אופטיקה. אמנם אופטומטריסטים נדרשים כמובן להכיר את המצבים השונים ולתת להם מענה, אך רק מומחים/יות לראיה לקויה יוכלו לבצע בדיקה אופטומטרית לכבדי ראיה במדויק ולאבחן את המקרה הספציפי שלכם, למצוא עבורו את הפתרון העדכני והטוב ביותר בתחום. לאבחן התפתחויות חדשות או חלילה את הופעתן של בעיות חדשות וכמובן גם לעקוב אחר השינויים. לצורך כך נדרש לא רק ידע רב, אלא גם ניסיון רב שנים ובקיאות מרבית מתחום – כולל מעקב מתמיד אחר הפיתוחים והמחקרים הנוגעים בנושא מהארץ ומהעולם. המומחים לראיה ירודה באופטיקה המקצועית של חברת תשר אופטיקה געש מציעה לכם ליהנות מכל אלה, ועוד הרבה יותר מכך – עם יחס סבלני וקשוב, ודרישה בלתי מתפשרת להבין כל מצב ומצב לעומק, ולמצוא עבורו את הפתרון הנכון והמדויק ביותר.

הבטיחו לעצמכם איכות חיים

אין כל סיבה שאדם עם לקות ראיה יצטרך לסבול יותר. היום יותר מאי פעם, בזכות החידושים הטכנולוגיים המתפתחים כל העת, עומדים לרשותנו פתרונות אופטיים מצוינים ומגוונים מאד – כך שניתן לשלבם בכל תחומי החיים. כך, אנשים ונשים שבעבר החשיבו את עצמם כבעלי מוגבלות שאינה מאפשרת להם לצאת לעבוד למשל, או אפילו סתם להתנהל באופן עצמאי בחיי היומיום שלהם, יכולים לעשות זאת בקלות מפתיעה, ובאופן שמחולל שינוי אמיתי ומשמעותי בחייהם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בדיקה אופטומטרית לכבדי ראייה
מי שיש לו בעיות ראייה, עומדות בפניו כמה אפשרויות של טיפול רפואי, טיפול באמצעות ניתוח, לייזר ועוד אפשרויות....
מומחים לראיה לקויה
אם אתם סובלים מקשיי ראיה, ומודאגים מכך שחנויות ורשתות האופטיקה המוכרות אינן יודעות לתת לכם את המענה המדויק...
אביזרי תאורה לרופא שיניים
מחקרים רבים מוכיחים, כי רמות תאורה שרמתן נמוכה, עשויה לגרום לרופאי השיניים, לטעות בעבודתם ולהוציא יותר...
הטכנולוגיה שמשנה את חייהם של כבדי הראיה
חלק מציוד בלתי נפרד של רופאי השיניים שעבודתם הינה עבודה עדינה ומדויקת, הוא משקפי הגדלה לרופא שיניים.