תאורה למנתחים

ציוד אופטי למנתחים

ציוד אופטי אינו חייב להסתכם רק בשמירה על בריאות העיניים, ולמען האמת הוא אינו תמיד מתמקד באדם שעושה בו שימוש. כך למשל, במקרה של פתרונות תאורה למנתחים, המוקד כמובן אינו מושם על הרופא המנתח, אלא על המטופל ורק עליו. תאורה למנתחים חייבת להיות איכותית, מדויקת וסטאטית – זאת מלבד עוד שלל קריטריונים חשובים אחרים. אם אתם מתעניינים באפשרות של שילוב אמצעי תאורה חדשים למוסד שלכם, חברת תשר געש היא ללא ספק הכתובת עבורכם.

מה חשוב שיהיה בתאורה למנתחים?

כלל האלמנטים שנמצאים בחדר הניתוח הם קריטיים להצלחתו, ואין זה משנה כלל באיזה ניתוח מדובר. אחד האלמנטים החשובים והמרכזיים ביותר בהקשר זה הוא נוכחותו של גוף התאורה – שמטרתו היא להבטיח כי מבחינת הצוות הרפואי, כל מה שניתן היה לעשות אכן נעשה. לכן, התאורה חייבת להיות לא רק חזקה מאד אלא גם בעלת אפשרויות משתנות של כוונון, הגבהה והנמכה – וכן היא חייבת להיות סטאטית מאין כמוה, אך עם זאת גם אלסטית במקרי פתע בהם יש צורך לשנות את המוקד ולעסוק באזור אחר בגוף המנותח. בנוסף לכך, עליה לעמוד בסטנדרטיים קפדניים של איכות ותווי תקן, ובאופן ספציפי כאלה החלים על ציוד רפואי במיוחד. כך למשל, אלמנטים מיוחדים שחשוב להתייחס אליהם הם הקלות שבה ניתן לנקות את המכשיר, הקפדה על כך שהמכשירים לא יהיו חדים, ועוד ועוד.

הקפדה על כל פרט ופרט

בנוסף לסטנדרטים הגבוהים שנדרשים בכל ציוד ומכשור רפואי, תאורה היא מהחשובות ביותר, מכיוון שחדר הניתוח מאופיין בדיוק באלמנטים הדרושים להצלחת ההליך, באופן מדוד וקצוב מאד. לא ניתן להכניס לחדר הניתוח חפצים שאינם קשורים, וכל שכן אנשים שאין ביכולתם לעזור באופן משמעותי להצלחת הניתוח. הרופאים ואנשי הצוות הרפואי חייבים לנקות את ידיהם במשך עשר דקות שלמות (!) לפני הכניסה לניתוח, וכך גם ישנה דרישה מהמטופל לשמור על היגיינה מרבית עד כמה שניתן ברגע הכניסה לחדר. כאשר מבינים את הרצינות המושקעת בתחום זה, ניתן להבין בקלות איך גם אמצעי התאורה נחשבים לקריטיים במקרים מסוג זה.

למה דוקא תשר געש?

חברת תשר געש מתמחה במציאת פתרונות אופטיים לשלל שימושים – פרטיים ומוסדיים – ובמגוון רחב של הקשרים: החל ממגדלות וציוד משלים למכונים ומוסדות, ועד למשקפים מיוחדות, תכונות ואביזרים ייעודיים לשימושים שונים. אנו גאים להיות החברה המובילה בישראל לפתרונות אופטיים מתקדמים, ומומחי האופטיקה שלנו ישמחו לתת לכם ייעוץ והכוונה בנוגע לצרכים הספציפיים שיש לכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

משקפי הגדלה לרופא שיניים
חלק מציוד בלתי נפרד של רופאי השיניים שעבודתם הינה עבודה עדינה ומדויקת, הוא משקפי הגדלה לרופא שיניים.
תאורה למנתחים
ציוד אופטי אינו חייב להסתכם רק בשמירה על בריאות העיניים, ולמען האמת הוא אינו תמיד מתמקד באדם שעושה בו...
משקפי הגדלה מקצועיים
חלק עיקרי מהציוד של רופאים רבים הם משקפי הגדלה מקצועיים +תאורה. עבודות עדינות כמו של רופאי שיניים, רופאי...
לופות
לופות הינן למעשה זכוכיות מגדילות מיוחדות אשר נמצאות בשימוש על ידי בעלי מקצוע רבים כמו קומסטיקאיות, מנתחים,...