משקפי הגדלה מקצועיים

מקסימום שדה ראייה במשקפי ההגדלה המיועדים לרופאים

ככל שהעדשות של משקפי הגדלה מקצועיים+תאורה, תהיינה רחוקות מהאף, כך המשקפיים תהיינה נוחות לאורך זמן. יש למדוד באופן מקצועי, את מיקומם של האישונים במרחק מיקוד של 35 מ”מ, במיקוד הרצוי. ההתאמה של המשקפיים לצורת ראש הרופא יתבצע באמצעות מכשור מיוחד הקיים בקרב הספקים שמשווקים מכשור וציוד רפואי. יש לציין, כי עיצוב משקפי ההגדלה המיועדות לרופאים בתחומים השונים, השתפר בצורה משמעותית, כך שהטכנולוגיה אפשרה כך שהמשקפיים תהיינה בעלות משקל קל ולשפר את יכולת הראיה המדויקת בטיפולים השונים.

הדגמים השונים של משקפי הגדלה שמיועדים לציבור הרופאים, רק משתכללים עם הזמן, כך שהיצרניות השונות בעולם, דואגות לכך שהרופא לא יאמץ את הצוואר או הגב ויוכל לעבוד שעות ארוכות בנוחות מרבית ובדיוק שיהיה לא פחות ממושלם.

משקפי הגדלה מקצועיים+תאורה הן חלק חשוב בציוד הרפואי

חלק עיקרי מהציוד של רופאים רבים הם משקפי הגדלה מקצועיות+תאורה. עבודות עדינות כמו של רופאי שיניים, רופאי עיניים וכירורגים מצריכים את השימוש במשקפיים הללו, אשר מגיעות עם סדרה של עדשות שתתאמנה לסוג העבודה מול המטופלים. כל רופא העושה שימוש במשקפיים אלה, יוכל לבחור את העדשה, כך ששדה הראיה, יהיה ברור הרבה יותר. אופטיקה טובה ואיכותית, מקנה מבט חד, ללא שבירה של קרני האור. יש לציין, כי עולם משקפי ההגדלה, מתחלק לשני סוגים, כאלה שהעדשות מורכבות כבר בתוך המגן והסוג השני, הינו משקפיים בהן העדשות כבר ממוקמות לפני המגן וניתנות להרמה.

ההגדלה של האובייקטים השונים, מאפשרת לציבור הרופאים, לבצע עבודה טובה ומדויקת יותר משקפי הגדלה שייבחרו הכון, יקנו ישיבה יציבה ונוחה וכן, מניעה של מאמץ עיני הרופאים, כאשר הם עובדים עבודה ממושכת מול המטופלים, כגון בזמן ניתוח או טיפול שיניים.

משקפי ההגדלה האיכותיות של חברת תשר געש

החברה המוכרת בארץ של שיווק משקפי אלו והתאורה המתאימה, הינה חברת תשר געש, הקיימת כבר משנת 1977. לחברה, מחלקה אופטית מיוחדת, עבור כבדי ראייה ומחלקה המיועדת לרופאים המעוניינים בציוד אופטי שיסייע להם בעבודות עדינות. אולם התצוגה הגדול של החברה, הנמצא במתחם חוצות שפיים מכיל את כל המוצרים והמכשור הדרוש, הן עבור כבדי ראיי והן עבור הרופאים. החברה משווקת את המוצרים של מיטב החברות הידועות בעולם בתחום האופטי. חברת תשר געש, מחזיקה בצוות טכנאים, אנשי תמיכה ומתכנתים וכן, אנשי שירות אשר דואגים להתקנת ציוד בבית הלקוח וכן להדרכה וגיבוי.

לחצו כאן לפרטים נוספים על אופטומטריסטים מורשים באזור השרון | זכוכית מגדלת עם תאורה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

משקפי הגדלה לרופא שיניים
חלק מציוד בלתי נפרד של רופאי השיניים שעבודתם הינה עבודה עדינה ומדויקת, הוא משקפי הגדלה לרופא שיניים.
תאורה למנתחים
ציוד אופטי אינו חייב להסתכם רק בשמירה על בריאות העיניים, ולמען האמת הוא אינו תמיד מתמקד באדם שעושה בו...
משקפי הגדלה מקצועיים
חלק עיקרי מהציוד של רופאים רבים הם משקפי הגדלה מקצועיים +תאורה. עבודות עדינות כמו של רופאי שיניים, רופאי...
לופות
לופות הינן למעשה זכוכיות מגדילות מיוחדות אשר נמצאות בשימוש על ידי בעלי מקצוע רבים כמו קומסטיקאיות, מנתחים,...