בדיקה אופטומטרית לכבדי ראייה

מי שיש לו בעיות ראייה, עומדות בפניו כמה אפשרויות של טיפול רפואי, טיפול באמצעות ניתוח, לייזר ועוד אפשרויות שונות. ישנן מחלות הפוגמות בכושר הראייה. גם ציוד מיוחד שעשוי לעזור לכבדי הראייה הינו חיוני ביותר על מנת להעלות את איכות חייהם של כבדי הראייה. על מנת לבדוק מה רמת הראייה, יש לבצע בדיקה אופטומטרית, בדיקה זו עוזרת לבחון את רמת הראייה של האנשים הסובלים מראייה לקויה. בדיקה זו, אורכת כשעה ומצריכה גם בדיקות המשכיות.

אנו משתמשים בציוד אופטי מיוחד במהלך הבדיקה של כבדי הראייה. האופטומטריסטים המומחים עושים שימוש בלוחות מיוחדים שתוכננו במיוחד עבור אנשים שרמת הראייה שלהם ירודה. בנוסף אנו משתמשים במחשב, חומרי דפוס בכל מיני גדלים, קלפים ועוד, כך שהבדיקה המעשית תהיה מקצועית, איכותית ומדויקת.

בדיקה אופטומטרית לכבדי ראייה בעזרת עוצמות הגדלה

שימוש במכשור אופטי משוכלל, מאפשר לאופטומטריסטים, לבחון את ההגדלה הרצויה כך שניתן יהיה לדעת את מספר העדשה ומוצרי העזר, שנועדו לשמש את כבדי הראייה בפעולות השונות שלהם במשך היום. גם באמצעות שיטה של תשבורת קרני האור, בעיני המטופל יהיה ניתן לשפר את הראיה. האופטומטריסטים, בהמשך הבדיקה, יוצאים עם המטופל לנסות ולקרוא שלטי רחוב ורמת הסנוור מהשמש, כדי בעם לסגור סופית את הבדיקה.
שימוש בעדשות אופטלמיות, ישיג תוצאה טובה כמעט בוודאות. לאחר התאמת העדשות, נותנים למטופל לעשות שימוש עם מחשב, לצפות בטלוויזיה, כך שיוכלו לראות אם המטופל יכול לקרוא תרגום. את יכולת הקריאה של מטופלים כבדי ראייה, בוחנים באמצעות ספר או עיתון, לבחינת רמת החדות והתאמתן של עדשות מיוחדות אלה.

צוות האופטומטריסטים המומחים בשיקום ראייה ירודה שלנו:

  • מקס פופר .O.D
  • בת-אור יחזקאלי .M.Optom
  • יהודית שפירא .M.Optom
  • נתנאל סילם B.Sc 

ציוד לכבדי ראייה - תשר געש

ציוד מיוחד זה המשמש אופטומטריסטים בכדי לבצע בדיקה אופטומטרית לכבדי ראייה, רוכשים בחברות ידועות המספקות ציוד לאופטומטריסטים. חברת תשר אופטיקה געש קיימת 45 שנה ולה שני סניפים, האחד בחוצות שפיים והשני במתחם קניון G יקנעם עילית. החברה משווקת את המכשור המשוכלל ביותר ממיטב החברות בעולם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בדיקה אופטומטרית לכבדי ראייה
מי שיש לו בעיות ראייה, עומדות בפניו כמה אפשרויות של טיפול רפואי, טיפול באמצעות ניתוח, לייזר ועוד אפשרויות....
מומחים לראיה לקויה
אם אתם סובלים מקשיי ראיה, ומודאגים מכך שחנויות ורשתות האופטיקה המוכרות אינן יודעות לתת לכם את המענה המדויק...
אביזרי תאורה לרופא שיניים
מחקרים רבים מוכיחים, כי רמות תאורה שרמתן נמוכה, עשויה לגרום לרופאי השיניים, לטעות בעבודתם ולהוציא יותר...
הטכנולוגיה שמשנה את חייהם של כבדי הראיה
חלק מציוד בלתי נפרד של רופאי השיניים שעבודתם הינה עבודה עדינה ומדויקת, הוא משקפי הגדלה לרופא שיניים.