אביזרי תאורה לרופא שיניים

מחקרים רבים מוכיחים, כי רמות תאורה שרמתן נמוכה, עשויה לגרום לרופאי השיניים, לטעות בעבודתם ולהוציא יותר אנרגיה ממש שהם צריכים בפועל. החוסר בתאורה מוביל לעייפות רבה, מה שפוגם בעבודה שהיא כה עדינה ומדויקת. תאורה לרופא שיניים, היא חלק חשוב מהציוד הכללי של רופא מקצועי. בעזרת תאורה איכותית הרופא יכול להיות בטוח כי ייעשה עבודה איכותית ומקצועית. הטכנולוגיה המתקדמת של תאורה הינה משהו שמוסיף רבות גם לתחושת הלקוח. הלקוח שמגיע לרופא שיניים ורואה כי יש לרופא את כל הציוד הטכנולוגי והמשוכלל נותן לו תחושה כי הוא נמצא במקום בטוח עבורו.

שמירה על בריאות הרופא בעבודה כה ממושכת ועדינה

זו עובדה ידועה, כי תאורה שלא תהיה מתאימה, גורמת להתגברות המתח העיני, לעלייה בקצב דפיקות הלב, שינויים כימיים בדם, עלייה בהפרשות הבלוטות, גידול ברמת הרעלים ועלייה בשיעור ההזדקנות. תאורה, אשר תהיה מתאימה ועוצמתית, תוכל לאפשר שליטה של הרופא שיניים על הפרטים העדינים, היות ומדובר בפה ולסת, מה שמצריך עדינות ושימוש עם מכשירים מיוחדים שאמורים לחדור בעדינות לשן, לכן מומלץ להשקיע בתאורה איכותית ונכונה.

תכנון נכון של המרפאה לרפואת שיניים, חייבת להתחשב בפרמטרים של תאורה, כך ששילוב בין מיומנות מקצועית של הצוות, תאורה נכונה שתהיה מותאמת ותכנון נכון וארגונומי של סביבת עבודתו של רופא השיניים והאסיסטנטית, הם אלה שישפיעו על נוחות העבודה בקליניקה וכן, גם על הנוחות של המטופלים עצמם. פתרונות תאורה, עשויים להראות תצוגה ברורה הרבה יותר, של משטחי השן. תאורה לרופא שיניים, מאפשרת לבצע הליכים בנוחות ובצורה הרבה יותר מדויקת. גם על כיסא רופא השיניים, ישנה פלטת תאורה שהיא חיונית, שיש בה מנורות מסוג “לד” או “הלוגן”. יש להקפיד על מרחק של 50 ס”מ. החשיבות של המרחק על עוצמת הקשר, גם היא חייבת להילקח בחשבון בזמן עבודת רופא השיניים.

כללים בבחירה תאורה לרופא שיניים

ישנם כללים ברורים, לבחירה נכונה של אביזרי תאורה לרופא שיניים. רצוי כי המנורה תהיה מחוברת לעמוד תחתון או בתקרה, זרוע המנורה, באם היא איכותית תאפשר תנועה טובה של המנורה לכל הכיוונים. יש לבחור תאורה שהחלפת הנורות, תהיה קלה ולוודא כי קיים רפלקטור שיאפשר פיזור חום אחורנית.

גילוי מוקדם של בעיות ראייה בקרב תינוקות ומבוגרים הינו בעל חשיבות רבה. רופאי עיניים רבים, ממליצים על בדיקות עניים לתינוקות, כבר בגיל 6 חודשים ובקרב מבוגרים בדיקות שגרתיות פעם בשנה מגיל 30, בגלל חשש לגלאוקומה. קוצר ראייה בקרב ילדים, יקשה עליהם לתפקד בלימודים. רק רופא עיניים מוסמך, רשאי לבצע בדיקת ראייה. גם אופטומטריסטים מורשים ומקצועיים מורשים לבצע בדיקות עיניים מקיפות, כך שיוכלו להחליט אם יש להרכיב משקפיים ומה מספר העדשה שיש להתאים לנבדקים, או אם מדובר בקצר אורי או כאלה שאינם יכולים לקרוא ללא משקפיים בגלל ראייה שנחלשה בגלל סיבות שונות.

מכשירים לבדיקת עיניים של רופאים

במהלך בדיקת הראייה, רופאי העיניים משתמשים באביזרים ומכשור משוכלל ורפואי המיועד לבדיקות אלה. חלק מהאביזרים, כוללים אביזרי תאורה לרופא עיניים. גם טבלאות לבדיקות ראייה וכן, מכשירים נוספים ניתן למצוא אצל הקליניקות של רופאי העיניים. ניתן למדוד את שדה הראייה והחדות שלה, בזמן שבירת האור וכן עדשות שונות לבדיקה מכשיר בדיקת עיניים בשם פורופטר הינו מכשיר המסיע בפענוח של שבערת קרני האור וכן, אופטלמוסקופ, הינו מכשיר לבדיקת הרשתית. גם מכשור לבדיקה של תנועת העין ומיקומה גם מכשירי הגדלה ניתן למצוא בציוד של רפואת העניים והטכנולוגיה רק משתכללת.

אופטלמוסקופ, סליט למפ שנחשבים כחלק מכל אביזרי התאורה בתחום וכן, מיקרוסקופ, הם אלה שנמצאים כבר בשימוש ולכן אופטומטריסטים ורופאי עיניים רבים, משתמשים במכשור אלקטרוני המתוכנן, עבור אבחון של בעיות ראייה שונות.

מכשור שמדקדק בבדיקות הראייה

חברות שונות בתחום הטכנולוגיה והמכשור הרפואי, מייצרות מכשור משוכלל המיועד לרופאי עיניים ואופטומטריסטים, שמסייעים באבחון מדויק של בעיות העיניים השונות. מכשור שיש בו מנורות סדק, עשוי להיות כזה שמדייק וכן המכשור הנוסף שמתחדש כל העת בטכנולוגיות משוכללות. ציפיות הביצועים מוצלחות יותר והבדיקה והתוצאות ברורות הרבה יותר, תודות למכשור משוכלל זה.

אביזרי התאורה לרופאי עיניים ואופטומטריסטים

אחת החברות המתמחות במכשור לרופאי עיניים, הינה חברת תשר געש, אשר קיימת כבר משנת 1977. החברה ממוקמת במתחם חוצות שפיים וניתן יהי לקבל הדגמה ולהתרשם מאולם התצוגה. בין המכשור, ניתן למצוא אביזרי תאורה לרופא עיניים, מכשירי הגדלה לקריאה וכתיבה, מדפסות ברייל, ציוד לכבדי ראייה ועוד. הפיתוחים הטכנולוגיים ומיטב המכשור שמגיע מחברות ידועות בעולם, הוא זה שמקנה לחברה אלפי לקוחות מרוצים. ניתן לתאם פגישה מראש ולהגיע אלינו. נשמח לייעץ לכם לגבי כל המכשור שהחברה משווקת לרופאי עיניים ולהתאים לכם את המכשור המשוכלל למרפאה.

ציוד איכותי לרופאי שיניים - תשר געש

את כל המוצרים בתחום תאורה עבור רופאי השיניים, מוצרי ראייה אופטיים, תוכלו למצוא באתר המוביל בארץ, תשר געש. חברה זו, היא מבין הבודדות בעולם, אשר מייצגת את החברות הגדולות בעולם בתחומים רבים הקשורים לציוד רפואי ואופטי. החברה נמצאת בקיבוץ געש. החברה ידועה כספקית לגופים גדולי בארץ, כגון משרד החינוך, השירות לעיוור ועוד גופים מוכרים אחרים בישראל. החברה הוקמה כבר בשנת 1977 והפכה שם דבר לציוד אופטי ואלקטרוני. החברה מציעה מגוון רב של מוצרים מיצרנים שונים, מה שיאפשר פתרונות מתקדמים למוצרים השונים והמגוונים. צוות טכנאים העובדים בחברה, כגון אנשי תמיכה, מתכנתים ואנשי שירות בתחומים השונים, דואגים להתקנת הציוד בבית הלקוח, להדרכה וגיבוי. לתשר געש, ישנם אלפי לקוחות שאיכות חייהם השתנתה, באמצעות הפתרונות המשוכללים שהיא מציעה בשוק. תוכלו להתרשם באתר ולברר אילו מוצרים החברה מציעה ולתאם פגישה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בדיקה אופטומטרית לכבדי ראייה
מי שיש לו בעיות ראייה, עומדות בפניו כמה אפשרויות של טיפול רפואי, טיפול באמצעות ניתוח, לייזר ועוד אפשרויות....
מומחים לראיה לקויה
אם אתם סובלים מקשיי ראיה, ומודאגים מכך שחנויות ורשתות האופטיקה המוכרות אינן יודעות לתת לכם את המענה המדויק...
אביזרי תאורה לרופא שיניים
מחקרים רבים מוכיחים, כי רמות תאורה שרמתן נמוכה, עשויה לגרום לרופאי השיניים, לטעות בעבודתם ולהוציא יותר...
הטכנולוגיה שמשנה את חייהם של כבדי הראיה
חלק מציוד בלתי נפרד של רופאי השיניים שעבודתם הינה עבודה עדינה ומדויקת, הוא משקפי הגדלה לרופא שיניים.