נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

header

לופות

כל מה שלא ידעתם על לופה של רופאים

לופות הינה זכוכית מגדלת והיא ממוקמת בין עיניו של המשתמש לבין האובייקט הנצפה. משתמשים בה לרוב קוסמטיקאיות, רופאים שעוסקים בעבודות שמצריכות דיוק, כגון רופאי שיניים ורופאי עיניים, עושים שימוש רב בלופות. בעצם כל בעל מקצוע שצריך לעבוד באופן עדין ביותר. לופה זוהי בעצם זכוכית מגדלת שיש בה תאורה איכותית. ישנם הרבה רופאים שמסתמכים על הגדלה ושימוש בתאורה על מנת להפחית את העייפות על עיניהם ולשפר את חדות הראיה. גם רופאים כירורגיים עושים שימוש במוצר זה על מנת לשפר את יכולות הניתוח שלהם. ניתן להשתמש במכשיר זה שמיועד גם לרפואה בכדי לשפר הדמיה של פריטים קטנים וכן, לפצות על הראייה מקרוב.

כאשר רופא שיניים, מנסה לזהות עששת בקרב מטופליו, הוא יזהה אותה רק באמצעות לופות, אשר עשויות להראות בדיוק אם קיימת עששת. ככל ששדה הראייה יהיה קטן יותר, כך יהיה קשה יותר לאבחן פרטים שהם קטנים יותר. העברת אינפורמציה לא מדויקת, נגרמת בשל ניהול תהליכי עבודה לקויים. על מנת למנוע טעויות אלה, יש לעשות שימוש במכשור משוכלל, כגון משקפי הגדלה המגיעים עם נורות בגוון שהרופא יוכל לראות היטב את הנתונים. למשל, רופאי שיניים, יעדיפו גוון של אור כתום, לזיהוי טוב יותר של גוון השן, במקרים של התאמת כתרים.

שימוש בלופות במגוון תחומים

בלופות, עושים שימוש גם בתעשיות השונות ובמקצועות שונים, כגון שען, צילומי הדפסה, תכשיטנות, גיאולוגים, ביולוגים ועוד. הטכנולוגיה מעניקה כלים נהדרים לרופאים השונים, למשל רופאי השיניים, שללא טכנולוגיות מפותחות. רופאי שיניים ללא האמצעים הטכנולוגים, העומדים לרשותם, לא היו מצליחים ליצור חיוכים בריאים. אם לא הייתה להם את ההגדלה הדרושה, באמצעות הכלים המשוכללים כגון לופות, משקפי הגדלה מיוחדים עם תאורה מיוחדת ועוד, רק הלקוחות יכולים לצאת מרוצים.

כאשר רופא שיניים למשל, מבצע סתימה, או טיפול שורש, הוא עושה שימוש במשקפי הגדלה לרופא שיניים אשר שמגדילות באופן משמעותי את הראייה. לפעמים האור בו נמצאות תעלות השורש הינו חלש ביותר, ורק תאורה של משקפי ההגדלה יכולים לעזור.

גם בלימודי רפואת השיניים, רכישה של לופות, היא חלק מהארסנל, היות ושימוש במוצר זה, משפר את הארגונומיה. מי שעושה שימוש עם לופה מקצועית, כגון רופאים, אינו מגדיל פי שתיים את האובייקט, כי אם מעלה פי 4 את המידע החזותי.

חברת תשר געש

ניתן להשיג מוצרי עזר לרופאים בחברות העוסקות בציוד רפואי כמו תשר געש, אשר קיימת  משנת 1977. החברה, הינה חברה אמריקאית המובילה בייצור של מוצרים אופטיים וציוד לרופאים במגוון תחומים. בלופה משתמשי בקרב רופאי שיניים, רופאי עיניים, קוסמטיקאיות ורופאים כירורגיים. חברת תשר געש, מייבאת את המכשור המשוכלל ביותר לציבור הרופאים. בזכות המוצרים הללו העבודה נוחה ומדויקת יותר באמצעות ההגדלה של הלופה, אשר יש בה תאורת לד או פלורסנט. הרבה יותר קל לעבוד עם מכשור מדויק, מאשר להתאמץ ולא לאבחן בדיוק רב. הכי טוב לטפל באמצעות לופה שעוזרת לרופא לבצע עבודות עדינות באופן איכותי ומקצועי. חברת תשר געש, הינה החברה שמייצגת את החברות הגדולות בעולם ומציעה ללקוחותיה, מגוון רב של מוצרים שמספקים את הצרכים והפתרון לכל בעל מקצוע הזקוק למכשור משוכלל על פי הצרכים הספציפיים שלו.