משקפי הגדלה לרופא שיניים

חלק מציוד בלתי נפרד של רופאי השיניים שעבודתם הינה עבודה עדינה ומדויקת, הוא משקפי הגדלה לרופא שיניים. יש להתאים את משקפי ההגדלה, על פי צורת פניו של הרופא, גודל הראש והמרחק בין האישונים ממרכז האף. התאמה זו, נעשית במקום בו מוכרים את הציוד, ע”י מכשיר מיוחד. גם אם רופאי שיניים בחלקם, אינם משתמשים במשקפי ראייה, ניתן להרכיב עדשות ראייה בחלקו הפנימי של מגן הפלסטיק, כך שכאשר הרופאים ירימו את מבטם מהלופות הרי ככה הם יוכלו לראות היטב, את שולחן העבודה או את מגש הכלים.

ספק איכותי, המשווק ציוד רפואי, יוכל להתאים בדיוק רב את העדשות למספר המשקפיים שברשות הרופא, כך שיהיה שדה צפייה נכון ונוח. אם לדוגמא, לרופא יש ידיים ארוכות, יש להתאים עדשה בעלת מספר מינוס, כך ששדה העבודה, יהיה רחוק יותר ויהיה בפוקוס במקום הרצוי לרופא.

כיצד לבחור את משקפיי ההגדלה לרופא השיניים

יש לבדוק את משקפי הגדלה לרופאי שיניים, לפני הקנייה על מנת לבדוק כי הם במרחק הנוח לכם. יש לוודא בבדיקה, שהרופא רואה בבירור את קשת השיניים בפוקוס של 2-3 שיניים. לפני הקנייה בררו, כמה עולות עדשות, או חלקי החילוף למשקפי ההגדלה. העדשות ופנסי התאורה של משקפי ההגדלה, חייבות להיות מיוצרות מזכוכית שתהיה בעלת האיכות הגבוהה ביותר, שכן זכוכית איכותית מונעת שריטות. למשל זכוכית ספיר, תהיה האידיאלית ביותר.

גוון אור המונע עייפות עיניים, זה הדבר הראשון שיש לבדוק, לגבי פנס התאורה של משקפי ההגדלה שמיועדים לרופאי שיניים. יש לתת עדיפות לפנסים, בעלי גוון כתום מה שימנע הקשיית קומפוזיטים. הקפדה על כל הכללים הללו, תקנה לכם רכישה מוצלחת של משקפי ההגדלה.

הרכישה המושכלת ביותר של הציוד הרפואי - תשר געש

החברה היחידה בישראל שמעניקה פתרונות אופטיים וכן ציוד רפואי בתחום, הינה חברת תשר געש, הנמצאת במתחם שפיים. החברה היא משווקת בלעדית של כל החברות הידועות בעולם המייצרות ציוד רפואי איכותי. כל מוצרי החברה, עברו ביקורות מחמירות והן תחת תו תקן ישראלי. גם מוצרים שונים ניתן למצוא בחברה כמו מוצרי עזר לכבדי ראייה או עיוורים, למשל תוכנות מיוחדות שמאפשרות לעיוורים לקרוא כמו קורא מסך לעיוורים ועוד, ניתן למצוא אצלנו את הציוד האיכותי ביותר. החברה הוקמה בשנת 1977, בקיבוץ געש והיא רכשה את הידע והניסיון כבר שנים רבות, מה שמקנה לה את מתן הפתרונות הטובים ביותר, הן בשיווק מוצרים רפואיים לרופאים וכן לאנשים הפרטיים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

משקפי הגדלה לרופא שיניים
חלק מציוד בלתי נפרד של רופאי השיניים שעבודתם הינה עבודה עדינה ומדויקת, הוא משקפי הגדלה לרופא שיניים.
תאורה למנתחים
ציוד אופטי אינו חייב להסתכם רק בשמירה על בריאות העיניים, ולמען האמת הוא אינו תמיד מתמקד באדם שעושה בו...
משקפי הגדלה מקצועיים
חלק עיקרי מהציוד של רופאים רבים הם משקפי הגדלה מקצועיים +תאורה. עבודות עדינות כמו של רופאי שיניים, רופאי...
לופות
לופות הינן למעשה זכוכיות מגדילות מיוחדות אשר נמצאות בשימוש על ידי בעלי מקצוע רבים כמו קומסטיקאיות, מנתחים,...